Mezinárodní spolupráce

V zájmu zajištění maximálně komplexních služeb navazujeme exkluzivní partnerství se zahraničními advokátními kancelářemi. Díky tomu můžeme našim klientům poskytovat služby nejen v České republice.

Robert Plicka je držitelem statutu hostujícího evropského advokáta na Slovensku, kdy jsme již v řadě případů naše klienty zastupovali před slovenskými soudy, například i ve věcech určení výživného a jiných rodinně-právních záležitostech.

Je nám ctí, že můžeme nabídnout i právní asistenci a poradenství ve spolupráci s našimi partnery v dalších zemích, nejnověji v Rakousku, v USA či ve státech Jižní a Střední Ameriky. Portfolio zahraničních partnerů hodláme dále rozšiřovat, abychom mohli našim klientům otevřít dveře všude tam, kde chtějí podnikat, investovat, získat povolení k pobytu nebo obstarat jiné osobní záležitosti. Právě díky našim zahraničním partnerům můžeme být i mimo Českou republiku klientům stále po boku.

Na začátku roku 2017 uzavřela AKRP exkluzivní partnerství se zavedenou advokátní kanceláří Diaz, Reus & Targ, LLP se sídlem v Miami na Floridě (http://diazreus.com ). Tak jsme se stali součástí sítě kanceláří nejen v USA, ale i v Brazílii, Německu, Španělsku, Dominikánské republice, Spojených arabských emirátech a dalších zemích.

Pro naše klienty můžeme zprostředkovat širokou škálu právních služeb ve všech těchto destinacích:

EVROPA

Bratislava, Slovensko
Pölten, Rakousko
Frankfurt nad Mohanem, Německo
Madrid, Španělsko

USA

Miami, Florida
New York, NY
Washington, D.C
Santa Monica, Kalifornie

ASIE

Šanghaj, Čína
Dubai, Spojené arabské emiráty

STŘEDNÍ a JIŽNÍ AMERIKA

Sao Paulo, Brazílie
Santo Domingo, Dominikánská republika
Santiago, Čile
San Pedro Sula, Honduras
Panama, Panamská republika
Mexico City, Mexiko
Lima, Peru
Caracas, Venezuela
Buenos Aires, Argentina
Bogota, Columbie