PLICKA & PARTNERS,
advokátní kancelář, s.r.o.

PLICKA & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o.

Advokátní kancelář se sídlem v samém centru Prahy poskytující svým českým i zahraničním klientům ze soukromého a veřejného sektoru komplexní právní služby ve všech oblastech českého i unijního práva. Odborné zkušenosti, specializace a jazyková vybavenost početného týmu AK-RP umožňuje poskytovat široké spektrum právních služeb. Všichni právníci PLICKA & PARTNERS mají k dispozici celou řadu dalších zaměstnanců, kteří zajišťují potřebnou administrativní podporu, což je - vedle perfektní znalosti platného práva a judikatury - jedním z předpokladů k poskytování právních služeb v nejvyšší možné kvalitě.

PLICKA & PARTNERS JE VELMI DOPORUČOVANOU PRÁVNICKOU FIRMOU ROKU 2021

V roce 2021 jsme získali dokonce rekordních 6 ocenění! Znovu jsme tak obhájili titul Doporučované kanceláře

Číst dále

PLICKA & PARTNERS JE DOPORUČOVANOU PRÁVNICKOU FIRMOU ROKU 2020

Naše advokátní kancelář opětovně získala a obhájila loňské ocenění jako doporučovaná PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU, a to hned ve třech kategoriích.

Číst dále

OCENĚNÍ PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU 2019

Získali jsme prestižní ocenění Právnická firma roku 2019 jako doporučovaná kancelář, a to hned ve třech kategoriích: trestní právo, daňové právo, a česká firma na mezinárodních trzích!

Číst dále

PRÁVNÍK ROKU v kategorii PRO BONO získal zakladatel naší advokátní kanceláře, advokát Robert Plicka

Dne 1. února 2019 se v TOP Hotelu Praha konal čtrnáctý ročník soutěže PRÁVNÍK ROKU, kterou pořádá Česká advokátní komora (ČAK) a mediální a vzdělávací skupina Epravo.cz.

Číst dále

NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITY

NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITY