Náš tým

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT

Jindřich Honka je advokátním koncipientem a členem týmu advokátní kanceláře PLICKA & PARTNERS od roku 2020. Jindřich je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Během svého studia se aktivně zúčastnil několika zajímavých studentských aktivit jako např. mezinárodní letní školy ve Vídni, členství v univerzitním soutěžním Vis Moot týmu, či v neposlední řadě absolvoval několika měsíční pracovní stáž u Světové lékařské asociace nedaleko švýcarské Ženevy.

Před studiem na Právnické fakultě Jindřich úspěšně absolvoval bakalářský a magisterský studijní obor Politologie a Evropská studia na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, v rámci kterého i absolvoval mezinárodní studijní výměnný program Erasmus na Haagské Univerzitě v Nizozemském království.

Po absolvování Právnické fakulty v Olomouci působil Jindřich na pozici advokátního koncipienta v pražské advokátní kanceláři, kde získal praktické zkušenosti především v oblasti trestního a civilního práva, či v agendě litigací, čemuž se i ve své praxi nadále primárně věnuje.

Vzdělání:
Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
Jazyky:
čeština, angličtina, němčina

Kontaktní informace:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.